Gladior Certified Partner Google Analytics Qualified Individuals

Nieuws


Op de hoogte blijven van het laatste nieuws op de markt en bij de Innovadis Groep? Schrijf u dan nu in voor de maandelijkse Gladior nieuwsbrief.

Delen
28
nov
Nieuws » Gladior » iDEAL Mobiel

De Rabobank heeft sinds oktober een test lopen met een mobiele variant van het betalingsysteem iDEAL. De test loopt nog tot 15 december maar er zijn al voorlopige uitkomsten van het onderzoek gepubliceerd.


Bol.com, Thuisbezorgd.nl en MyOrder


In samenwerking met bol.com, Thuisbezorgd.nl en MyOrder doen er 1000 mensen mee aan de proef. De opdracht voor de respondenten: verricht minimaal twee aankopen bij één van de deelnemende bedrijven.


Resultaat


Door de test krijgt de Rabobank waardevolle informatie over de gebruikerservaring. Met de resultaten kan er gewerkt worden aan een goede implementatie van het mobiele betalingssysteem. De voorlopige uitkomsten van de test zijn naar tevredenheid van de Rabobank.

•    Van de respondenten geeft 84% aan dat ze iDEAL Mobiel een 8 of hoger geven.
•    De app wordt door 68% als veilig ervaren, en zelfs door 13% als zeer veilig.


Doel


De Rabobank zet in op de mobiele telefoon als betaalmiddel. Doordat iDEAL Mobiel werkt via de ‘Rabo bankieren app’ geeft het de consument vertrouwen. De testresultaten worden gedeeld met de andere grote banken en met Currence, facilitator van het betalingsverkeer. Het doel is om iDEAL Mobiel op korte termijn zo breed mogelijk in de markt te zetten.


Toekomst


De komst van iDEAL Mobiel zal een groot effect hebben op het koopgedrag van consumenten. Lees hier meer over in het artikel ‘In een sneltreinvaart naar m-commerce'.

Delen

Contact


Pantheon 20
7521 PR
Enschede
Route

t. 053 850 70 90
f. 053 850 70 91
Kvk. 08137991
e. info@gladior.com



Bel mij nu!


Toets hieronder uw telefoonnummer en u wordt direct doorverbonden met een van onze medewerkers.


Op dit moment is deze service niet beschikbaar.

Telefoonnummer: